از سوی معاونت علمی و فناوری سرآمدان علمی پژوهشگاه انتخاب شدند.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همه ساله اقدام به انتخاب سرآمدان علمی کشور می کند که این مهم از میان صدها عضو هیئت علمی کشور انجام می شود و علاوه بر رسمیت بخشیدن به جایگاه برجسته عضو هیات علمی منتخب، مجموعه ای از امکانات و حمایت ها را برای دریافت کننده این نشان علمی برجسته و ارزشمند کشوری به همراه دارد.
 ١١:٢١ - شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه و پژوهشگاه کار آفرین مزایا و معایب
تا کمتر از یک دهه پیش، اصطلاح دانشگاه کارآفرین به ندرت اصطلاحی پسندیده در میان کانونهای مدیریتی وزارت علوم بود. نخستین آیین نامه های وزارت علوم، که می توان آن را نخستین سیاستگذاری (موج اول) وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نامید، رسالت اعضای هیات علمی دانشگاهها و پژوهشگاهها را آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر میدانست. موج دوم سیاستگذاری وزارت علوم متوجه برکشیدن جایگاه بین المللی علوم با تغییر آیین نامه ها در جهت تشویق اعضای هیات علمی به انتشار یافته های علمی خود در نشریات بین المللی بوده است. در هر دو سیاستگذاری، پاسخ دادن به یک سوال کلیدی دشوار بود.
 ٠٢:٢٩ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر علوم عنوان کرد: کیفی‌سازی آموزش و ماموریت‌گرایی از مزایای اجرای طرح ساماندهی آموزش عالی / تاکید بر پشتیبانی و حمایت از موسسات الحاق شده
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست مجازی با روسای دانشگاه‌های مجری طرح ساماندهی آموزش عالی، ضمن تاکید بر اجرای کامل جزئیات این طرح و همچنین پشتیبانی و حمایت از موسسات الحاق شده، کیفی‌سازی آموزش، ماموریت‌گرایی و تمرکز زدایی را از مزایای اصلی اجرای آن عنوان کرد.
 ١٠:٢٦ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>